ЕПИСКОП АТАНАСИЈЕ НА БАДЊИ ДАН СЛУЖИО У БИХАЋУ

Објављено: 7. јануара 2017.

На Бадњи дан, Његово  Преосвештенство Епископ бихаћко-петровачки г. Атанасије служио је Свету Архијерејску Литургију у храму Свете Тројице у Бихаћу! Епископу су саслуживали протојереј Далибор Ненић, парох Бихаћки, протојереј Здравко Богојевић, секретар Епарије бихаћко-петровачке и протођакон, Никола Перковић. Ни лоши временски услови нису спречили вјерне парохијане да се окупе заједно са својим Епископом у овоме Крајишком граду, на заједничку молитву у овај свети дан. Епископ је нагласио у својој бесједи, да морамо поштовати и празновати своје празнике, те да окупљени око Богомладенца Христа увјек будемо спремни на сједињење са њим, тј. Светим причешћем. Послужење за Епископа и свештенство припремљно је у парохијском дому у Бихаћу.