Епископ Атанасије присуствовао је Светој Литургији у Босанском Петровцу

Објављено: 27. децембра 2015.

Његово Преосвештенство, Епископ бихаћко – петровачки Г. Атанасије,  по повратку из Митрополије црногорско–приморске присуствовао је Св. Литургији у Босанском Петровцу.  Епископ Атанасије је истакао, да је ишао као духовни пастир и представник  Епархије бихаћко–петровачке, како би присуствовао великом јубилеју поводом навршавња тридесетогодишње епископске службе Митополита Амфилохија у цркви Христовој. Такође, Епископ Атансије, је пренео благослове од његовог Високопреосвештенства Митрополита Амфилохија, те је нагласио да он све нас, а и нашу цјелу Епархију има у својим молитвама. Епископ Атанасије вјерном народу подијелио је иконице са ликом Светог Василија Острошког као благослов Митрополита Амфилохија вјерном народу наше Епархијуе.