Епископ Сергије код Младена Иванића

Објављено: 9. новембра 2017.

Поводом посјете Сарајеву, односно члану Предсједништва БиХ г. Бакиру Изетбеговићу, Његово Преосвештенство Епископ бихаћко-петровачки г. Сергије, посјетио је и господина Младена Иванића, члана Предсједништва БиХ из реда српског народа.

Приликом посјете г. Иванић и владика Сергије су размјенили информације о свеопштем стању у БиХ и посебно у епархији бихаћко-петровачкој. Владика је разговарао такође о будућим плановима у животу и раду Епархије бихаћко-петровачке, која је једна од најмање насељених епархија након протеклог рата, а којој је непходна подршка и помоћ у сваком погледу, како би се сачувале духовне, националне и економске вриједности тога простора.

Владика се посебно захвалио на пријему и подршци Eпархији бихаћко-петровачкој коју својим залагањем несебично свиједочи г. Младен Иванић, члан Предсједништва БиХ.

Извор: Епархија бихаћко-петровачка.