Епископ Сергије посјетио митрополита Хризостома

Објављено: 10. новембра 2017.

Дана, 10. новембра 2017. године, Његово Преосвештенство Епископ бихаћко-петровачки г. Сергије посјетио је у владичанском двору у Сарајеву, Његово Високопреосвештенство Митрополита дабробосанског г. Хризостома.

Митрополит Хризостом је срдачно дочекао свога госта, владику Сергија са којим је у разговору разменио информације о стању, животу и раду како у митрополији дабробосанској тако и епархији бихаћко-петровачкој.

Након пријема, Митрополит Хризостом је провео владику Сергија, по храмовима Сарајева и околине, обишавши стару цркву Светих Архангела Михаила и Гаврила на Башчаршији, храм Преображења Господњег у Новом Сарајеву, храм Светог Саве у Блажују и гроб чувеног митрополита Ђорђа Николајевића и храм Светог великомученика Георгија у Источном Сарајеву.

Извор: Епархија бихаћко-петровачка.