Нова интернет презентација парохије шиповске

Објављено: 7. маја 2015.
Број читања: 2069

Благословом Његовог Преосвештенства Епископа бихаћко-петровачког Господина Атанасија , Српска православна парохија шиповска је по први пут  креирала и покренула своју Веб –страницу за потребе својих вјерних парохијана, како у Шипову тако и у расејању.

Горепоменута страница је промотивно-информативног, као и духовно- културног  карактера, на којој ће, поред поучног и етно садржаја, бити посвећена посебна пажња младима а нарочито дјеци и њиховом учешћу у црквеном животу.

Наша страница се налази на Веб адреси: www.parohija-sipovska.com и искрено се надамо да ће њен садржај бити на духовно усавршавање и корист свих посјетилаца и читалаца.

Молитвама  Светог Јована Крститеља, Господе Исусе Христе, Сине Божији, помилуј и спаси  нас!  Амин.