ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ВЈЕРОНАУКЕ

Објављено: 22. фебруара 2015.

У суботу је одржано Општинско такмичење ученика основних школа из Православне вјеронауке. За општину Оштра Лука такмичење је одржано у Основној школи Петар Шкундрић у Јапри. Учествовали су ученици ОШ“Десанка Максимовић“ Оштра Лука, ОШ“Јосиф Панчић“Козица и школа домаћин у Јапри. Такмиченје је почело у 10.00 сати, након времена предвђеног за израду теста, комисија за прегледање тестова саопштила је резултате и потврдила тјесну побједу ученица школе у Јапри и школе у Козици. На основу прикупљених резлтата на Епархијско/регионално такмичење пласирала се ученица Вања Ћулибрк из ОШ „Петар Шкундрић“ – Јапра (вјероучитељ протојереј-ставрофор Миладин Тешановић) а другопласирана је ученица Борка Ољача из ОШ „Јосиф Панчић“- Козица (вјероучитељ јереј Невен Маринковић). Захваљујемо се домаћинима на указаном поштовању, исто тако се захваљујемо братству манастира Клисина који су и ове године помогли организацију такмичења пригодним поклонима за мале учеснике.