ПАЖЊА УСМЈЕРЕНА НА БЕЗБЈЕДНОСТ НАРОДА

Објављено: 23. марта 2016.

Уочи дана 24. марта 2016. године, који је препун неизвесности, представници „LOT“ (Тим за везу и посматрање) из базе Еуфора у Цазину Господа Radu Sisu i Florin Preda посјетили су 23. марта 2016. у седишту Епархије бихаћко-петровачке у Босанском Петровцу Његово Преосвештенство Епископа бихаћко-петровачког Атанасија.

Посете чланова базе  Еуфора из Цазина Епархији нису ретке, али овај пут главна пажња је била усмерена на неизвесности 24. марта 2016. године, које могу доћи као последица догађања у Хашком трибуналу.

Домаћин и гости су пријатељски поразговарали  уз кафу и чај а на крају разговора Епископ је предложио да и он посети госте у њиховој бази у Цазину и то ускоро када планира да посјети  и православне вјернике у Босанској Бојни једином месту у општини Цазин, у којем има 24 домаћинства са око 60 православних Срба, док у самоме граду нема ни једнога православног Србина.