ПРЕДСЈЕДАВАЈУЋИ ПРЕДСЈЕДНИШТВА БиХ ПОСЕТИО ЕПИСКОПА АТАНАСИЈА У БОСАНСКОМ ПЕТРОВЦУ

Објављено: 4. марта 2017.

У вечерњим часовима 03. марта 2017. године Његова Екселенција Предсједавајући Предсједништва Босне и Херцеговине Господин Проф. Др Младен Иванић посетио је Његово Преосвештенство Епископа бихаћко-петровачког Атанасија у Епископској резиденцији у Босанском Петровцу.

Домаћин и гост су разговарали о актуелним темама у земљи и региону.

У оквиру тога, Господин Иванић се интересовао за живот Православне Цркве, православних вјерника и са стањем православних светиња, храмова и манастира Епархије бихаћко-петровачке. Епископ Атанасије је Предсједавајућег Предсједиштва детаљније упознао са положајем и условима живота православних вјерника подручне му Епархије и захвалио му на досадашњем интересовању и бризи за ове крајеве Босанске Крајине, а нарочито на његовој данашњој посети.

На крају сусрета Епископ Атанасије је пожелео Господину Иванићу да и даље успијева на обављању његове одговорне дужности, а на добробит свих житеља ових простора.