Уручена помоћ Фонда за најугроженије

Објављено: 10. априла 2018.

Дана 7.априла 2018.године, благословом Његовог Преосвештенства Епископа бихаћко-петровачког г. Сергијa, предсједника Фонда за најугроженије епархије бихаћко-петровачке, парох томинске парохије протонамјесник Невен Маринковић са представницима Удружења сањана „Грмеч“ из Бања Луке на челу са предсједницом Алeксандром Рибић уручили су значајну материјалну помоћ брату и сестри, Миодрагу и Душанки Јагодић, који живе у тешким животним условима у селу Подови, надомак  Санског Моста, те им на тај начин уљепшали васкршње празнике.

“Јагодићима смо купили и уручили нови шпорет, фрижидер, велику бачву за воду, као и пакете с прехрамбеним и хемијским потрепштинама. У акцији је учествовао велики број наших чланова, који су организовали и превоз купљених ствари и овим путем свима се захваљујемо. Осмијеси на лицима Миодрага и Душанке наша су највећа награда”, истакла је Рибићева.

Захвалност дугујемо и Независним новинама који су писали о овој породици и пратили рад нашег фонда.

Извор: Епархија бихаћко-петровачка.