Уручена помоћ Фонда за најугроженије

Објављено: 3. априла 2018.

Дана, 3. априла 2018. године, Његово Преосвештенство Епископ бихаћко-петровачки г. Сергије, предсједник Фонда за најугроженије епархије бихаћко-петровачке са српским сабрањем „Баштионик“ из Бања Луке на челу са г. Предрагом Адамовићем и његовом пратњом посјетио је поједнине породице којима је уручена помоћ у храни и основним потрепштинама поводом васкршњих празника.

Помоћ је уручена на простору парохија, Бравско, Смољана, Колунић, Врточе и Крњеуша. Владика Сергије се у име Фонда за најугроженије захваљује свима који помажу наш народ на овим просторима, а посебно сабрању „Баштионик“ из Бања Луке који неуморно брине о угроженним породицама како у епархији бањалучкој тако и епархији бихаћко-петровачкој.

Позивао све људе добре воље да својим срцем и прилогом помогну Фонд за најугроженије који ће се бринути за поједнице и породице које су остале у забораву, на жалост од многих, па и њихових насљедника.

Средства за помоћ можете уплатити на жиро рачун код Pavlović International Bank – Бијељина, број  5540040030006787.

Извор: Епархија бихаћко-петровачка.