Владика Сергије код Николе Селаковића и Милете Радојевића

Објављено: 7. фебруара 2018.

Дана, 5. фебруара 2018. године, Његово Преосвештенство Епископ бихаћко-петровачки г. Сергије, био је радној посјети код г. Николе Селаковића, генералног секретара Предсједника Александра Вучића и код г. Милете Радојевића, Директора канцеларије за сарадњу са црквама и вјерским заједницама у Влади Републике Србије.

У сусрету са г. Николом Селаковићем, владика Сергије је разговаро о потребама, проблемима и плановима за наш народ и нашу Цркву у Западној Крајини. Господин Селаковић је изразио добру вољу подршке Предсједника Србије г. Вучића, за будуће пројекте одрживог повратка нашег народа на простору епархије бихаћко-петровачке.

Састанак са г. Радојевићем, био је у духу искрене љубави и подршке како до сада тако и у будуће од стране Канцеларије за вјере Републике Србије.

Извор: Епархија бихаћко-петровачка.