Владика Сергије примио министра Чордаша

Објављено: 15. новембра 2017.

Дана, 15. новембра 2017. године, Његово Преосвештенство Епископ бихаћко-петровачки г. Сергије у својој резиденцији у Босанском Петровцу, примио је Господина Давора Чордаша, министра за избјеглице и расељена лица у Влади Републике Српске са својом пратњом. Састанку су присуствовали, Господин Миладин Драгичевић, савјетник Предсједника Републике Српскери и Господин Велимир Кунић, бивши министар развоја, предузетништва и обрта у Влади Федерације БиХ.

Владика је упознао г. Чордаша са стањем на простору Епархије бихаћко-петровачке, повратку и одрживости живота нашег народа и Цркве. Посебну захвалност, истако је владика Сергије како министарству за избјеглице и расељена лица тако и Влади Републике Српске на досадашњој помоћи на просторима епархије. Господин Чордаш, је обећао и даље да ће помоћи поједимим пројектима обнову одрживог живота нашег народа на простору Крајине.

Извор: Епархија бихаћко-петровачка.