ОБАВЈЕШТЕЊЕ

Објављено: 11. јануара 2015.

Поштовани посјетиоци нашег сајта,

По благослову Његовог Преосвештенства Епископа бихаћко-петровачког Господина Атанасија урађена је нова верзија сајта Епархије бихаћко-петровачке. У циљу пружања квалитетнијих информација вјерном народу о дешавањима у нашој Епархији и ради осавремењавања сајта наше Епахије пуштена је у рад нова верзија сајта. Надамо се да ће нови сајт бити од духовне користи свима који буду његови посјетиоци. Да ће свако од вас, на један другачији и лакши начин пронаћи квалитетну информацију за себе,  да ће и ова нова верзија сајта бити од духовне користи и радости свима. Информације са старог сајта можете погледати у архиви сајта Епархије бихаћко-петровачке.

Добро нам дошли и срдачно вас поздрављамо радосним хришћанским поздравом Мир Божији- Христос се роди!

јереј Невен Маринковић