Одржана сједница Одбора за изградњу „Епархијског центра Епархије бихаћко-петровачке“

Објављено: 29. фебруара 2020.
Категорија: Новости, Фото галерија

У суботу 29. фебруара 2020. године у пријеподневним часовима, а по благослову Његовог Преосвештенства Епископа бихаћко-петровачког и рмањског г. Сергија одржана је прва сједница Одбора за изградњу новог Епархијског двора Епархије бихаћко-петровачке.

На почетку сједнице Његово Преосвештенство Епископ бихаћко-петровачки и рмањски г. Сергије благословио је почетак засиједања, а послије молитве чланови Одбора су износили своја мишљења и сваку тачку дневног реда разрадили понаособ доносећи закључке данашње прве сједнице који су својеврсни први кораци за израду будућег „Епархијског центра“ који представља један огроман комплекс и значајну грађевину за Епархију бихаћко-петровачку.